Mamy powód do dumy!
Projekt ”TenMomentSUM”, zainicjowany podczas ostatniej rekrutacji na Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach przez pracowników Działu Rekrutacji i Świadczeń, zdobył II miejsce w konkursie Genius Universitatis Perspektywy 2026 w kategorii „Kampania w mediach społecznościowych”.
Konkurs w tej kategorii dotyczył kreatywnych i skutecznych działań promocyjnych Uczelni w social mediach, gdzie oceniano przede wszystkim pomysłowość, spójność komunikacji, angażowanie odbiorców oraz efektywność kampanii w dotarciu do przyszłych studentów.
Nagrodę w imieniu ŚUM odebrał Pan prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko Prorektor ds. Studiów i Studentów, który podziękował pracownikom Uczelni za pomysłowość i zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia podkreślając, że to właśnie ich praca przyczyniła się do zdobycia tego szczególnego wyróżnienia.
Jest nam ogromnie miło, że nasz pomysł, nasza praca na rzecz promocji Uczelni została doceniona – powiedziała Kierownik Działu Rekrutacji i Świadczeń mgr Iwona Kopacka, dodając – podziękowania należą się przede wszystkim członkom mojego Zespołu, szczególnie Pani Annie Żak i Pani Gabrieli Musik. Dziękuję jednak również wszystkim pracownikom Uczelni, za pomoc i zaangażowanie w realizacji konkursu „TenMomentSUM”, a szczególnie Władzom Wydziałowym Uczelni, Domów Studenta, Biblioteki, pracownikom Dziekanatów i wszystkim pozostałym, którzy przyczynili się do sukcesu tego projektu.
Pani Kierownik zapewniła jednocześnie, że podczas tegorocznej rekrutacji kampania będzie kontynuowana, a nagrody w ramach karty VIP będą jeszcze atrakcyjniejsze niż rok temu.
Już dziś zachęcamy wszystkich zainteresowanych kandydatów do śledzenia portalu naszej Uczelni kandydat.sum.edu.pl
Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Brawo!
Dane wysyłającego:
Agata Pustułka