Dni Otwarte SUM 2024

50%
08 mar 2024

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas momentów w całym roku akademickim! Przed nami kolejna edycja Dni Otwartych SUM, na które serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich. To doskonała okazja, aby nie tylko poznać naszą uczelnię i ofertę, ale przede wszystkim dowiedzieć się, dlaczego warto wybrać Śląski Uniwersytet Medyczny, jakie perspektywy zawodowe daje studiowanie właśnie u nas i czym zajmują się różne zawody medyczne. Z myślą o przyszłych studentach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego przygotowaliśmy także wiele interesujących wydarzeń, w tym pokazów, warsztatów i wykładów.

Aby poznać nas jeszcze lepiej, przygotowaliśmy dla Was nie jeden a aż osiem Dni Otwartych! To oznacza, że będziecie mogli odwiedzić każdy z naszych pięciu Wydziałów – Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu; Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu; Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, Wydział Nauk Medycznych w Katowicach oraz Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach! Po raz pierwszy zaprosimy Was do nowo otwartej Filii SUM w Bielsku-Białej.  

Program Dni Otwartych SUM 2024

Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy publikować kolejne informacje dotyczące Dni Otwartych SUM 2024 r.

Facebook SUM: https://www.facebook.com/SUMwKatowicach

Instagram SUM: https://www.instagram.com/slaski_uniwersytet_medyczny/

Śląski Uniwersytet Medyczny należy do grona największych uczelni w kraju. Obecnie na 20 kierunkach kształci się ponad 10 000 studentów. Wysoki poziom zajęć gwarantuje ponad 1500-osobowa kadra nauczycieli akademickich docenianych zarówno w Polsce, jak i zagranicą. SUM to 5 wydziałów i sześć szpitali klinicznych, w których nasi studenci zdobywają praktyczną wiedzę. To także nowo powstała filia w Bielsku-Białej. W ramach jednolitych studiów magisterskich, studiów pierwszego i drugiego stopnia, realizowanych w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym zapewniamy naszym studentom wysoką jakość kształcenia oraz możliwość prowadzenia badań naukowych w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.


Dane wysyłającego:
Dominika Kardynał

Najnowsze wiadomości
© Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Portal SUM