Zapraszamy do udziału w międzynarodowym badaniu naukowym.
Projekt koncentruje się na analizie wpływu stereotypów społecznych oraz opinii publicznej na samoocenę i codzienne funkcjonowanie dorosłych osób z diagnozą ADHD lub podejrzewających u siebie ADHD. Celem przedsięwzięcia jest zebranie rzetelnych danych empirycznych, które pozwolą na lepsze zrozumienie specyfiki funkcjonowania osób z ADHD w kontekście uwarunkowań kulturowych i społecznych w Polsce.
Wyniki badania posłużą do opracowania skuteczniejszych strategii wsparcia oraz przeciwdziałania stygmatyzacji.
Cel badania: ocena relacji między percepcją społeczną a dobrostanem psychicznym osób z ADHD
Grupa docelowa: osoby pełnoletnie (18+), stale zamieszkujące na terenie Polski, posiadające diagnozę ADHD lub podejrzewające u siebie ADHD
Czas realizacji: wypełnienie kwestionariusza ankiety zajmuje około 10–15 minut
Poufność: Badanie ma charakter w pełni anonimowy i służy wyłącznie celom naukowym
Udział w projekcie stanowi realny wkład w rozwój międzynarodowych badań nad ADHD oraz pozwala na uwzględnienie polskiej perspektywy w globalnym dyskursie naukowym.
Kwestionariusz dostępny jest pod poniższym odnośnikiem:👉
https://q.surveys.unimelb.edu.au/jfe/form/SV_09c3hAZxOQIY6cC
Dane wysyłającego:
Agata Pustułka