Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi cateringowej (kod CPV: 55520000-1) przez 2 dni dla maksymalnie 167 osób. Ostateczna liczba osób zostanie przekazana Wykonawcy pisemnie lub drogą elektroniczną na podany w ofercie adres mailowy w dniu podpisania umowy.

Termin składania ofert upływa 15 maja 2017 r. o godz. 10:00.

Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data wpływu oferty do Zamawiającego, a nie data jej wysłania. Oferty należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ofertę należy złożyć zgodnie z wzorem, który stanowi załącznik nr 1 do niniejszego zapytania.

POBIERZ PLIKI:

Zapytanie ofertowe 131/2017