Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z zakresu symulacji w resuscytacji noworodka (Advanced Resuscitation of the Newborn Infant). / The subject matter of the order concerns preparing and provision of a training in Advanced Resuscitation of the Newborn Infant.

Termin składania ofert upływa 29 listopada 2016 r. o godzinie 12:00 UTC. /The bids must be submitted by November 29, 2016, 12:00 p.m. UTC.

Osoby do kontaktów z Wykonawcami /Contact persons for Contractors:
Paweł Szokalski
Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej /Education and Medical Simulation Center
fax: 32 20 88 881
Joanna Makuch
fax 32 20 88 881

POBIERZ PLIKI / DOWNLOAD FILES:

Zapytanie ofertowe 341/2016 PL/EN
Załączniki PL