Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

W sprawie przygotowania i przeprowadzenia szkolenia z zakresu symulacji w resuscytacji noworodka (Advanced Resuscitation of the Newborn Infant) realizowanego w ramach projektu „Centrum Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – odpowiedzią na potrzeby współczesnej edukacji medycznej” dla nauczycieli akademickich Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, numer umowy o dofinansowanie: POWER.05.03.00-00-0003/15-00 z dnia 04.03.2016 r.

Termin składania ofert upływa 14 lipca 2016 r. Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data wpływu oferty do Zamawiającego, a nie data jej wysłania. Oferty należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres wskazany w punkcie I. Dane Zamawiającego lub osobiście w Kancelarii Głównej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice, Polska. Oferty muszą być złożone w j. polskim.

POBIERZ PLIKI:

Zapytanie ofertowe 181/2016