Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia (kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe) z doskonalenia pedagogicznego w zakresie metodyki nauczania przedmiotów medycznych z uwzględnieniem metody symulacji, o następującej tematyce:

1. podstawowe pojęcia z zakresu pedagogiki i dydaktyki ogólnej. Podstawowe koncepcje pedagogiczne uczenia się i nauczania osób dorosłych,
  2. metody nauczania – uczenia się. Typologia metod z uwzględnieniem symulacji medycznej.
  3. treści kształcenia a standardy kształcenia na kierunkach medycznych. Praktyczne zastosowanie właściwych metod,
  4. feedback i zasady udzielania feedbacku,
  5. metodyka kontroli i oceny skuteczności prowadzenia procesu nauczania. Metodyka organizowania sprawdzianów i egzaminów,
  6. style prowadzenia zajęć: relacje mistrz-uczeń, tutoring akademicki, symulacja medyczna, zajęcia grupowe i zasady ich prowadzenia,
  7. konspekt zajęć – zasady tworzenia. Opracowanie scenariuszy zajęć symulacyjnych. Realizacja celów kształcenia w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji,
  8. Krajowe Ramy Kwalifikacji, proces boloński a medyczne szkolnictwo wyższe.

Wykonawca musi posiadać akredytację jednostek zewnętrznych w zakresie prowadzenia kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Termin składania ofert upływa 10 czerwca 2016 r. Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data wpływu oferty do Zamawiającego, a nie data jej wysłania. Oferty należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej, faxem, za pośrednictwem poczty na adres wskazany w punkcie I. Dane Zamawiającego lub osobiście w Kancelarii Głównej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice.

POBIERZ PLIKI:

Zapytanie ofertowe 137/2016