Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na wypisywaniu pismem artystycznym Księgi Postępowań Doktorskich oraz Księgi Postepowań Habilitacyjnych na rzecz wszystkich wydziałów Uczelni.

Termin złożenia ofert: do 28.07.2020r. do godz. 15:30. Oferty sporządzone według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 OFERTA do niniejszego zapytania ofertowego należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie plików załączonych do korespondencji lub za pośrednictwem poczty lub osobiście w Kancelarii Głównej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ul. Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice.

POBIERZ PLIKI:

Zapytanie ofertowe 312/2020