Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania oraz dostarczenia pamiątkowych certyfikatów wg projektu Zamawiającego z uwzględnieniem poniższych danych:

a) wymiar certyfikatu – format A3,
b) karton ozdobny matowy, tłoczony o fakturze papieru czerpanego w kolorze ecru,
c) druk jednostronny,
d) czcionka: Ubuntu, kolor: CMYK 84 / 36 / 8 / 16 RGB 21 / 120 / 169 HEX #1578A9 PANTONE 307C.

Termin składania ofert upływa 7 lipca 2020 r. do godz. 09.00.
Oferty należy złożyć w wersji elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POBIERZ PLIKI:

Zapytanie ofertowe 307/2020