Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Przedmiotem zamówienia jest usługa transportowa skażonego materiału biologicznego w postaci próbek krwi i osocza oraz bakteryjnych próbek klinicznych w temperaturze -70°C wraz z dostarczeniem odpowiednich opakowań, suchego lodu lub z wykorzystaniem specjalistycznego środka transportowego pomiędzy jednostkami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach posadowionych na terenie miasta Sosnowiec.

Termin złożenia ofert: 29.06.2020 r.

Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub w Kancelarii Głównej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (pokój nr 11) przy ul. Poniatowskiego 15, 40–055 Katowice na Formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.

W wyniku przeprowadzonego postępowania wybrano propozycję cenową firmy:

OBZ Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 57