Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wywozie, zagospodarowaniu, składowaniu lub utylizacji odpadów w zakresie:

• Pakiet nr 1 - odpady sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz nośniki informatyczne.
  • Pakiet nr 2 - czyszczenie zbiorników w Zabrzu-Rokitnicy.
  • Pakiet nr 3.1 - wywóz odpadów wielkogabarytowych, odpadów biodegradowalnych i gruzu z Bytomia.
  • Pakiet nr 3.2 - wywóz odpadów wielkogabarytowych, odpadów biodegradowalnych i gruzu z Zabrza.
  • Pakiet nr 3.3 - wywóz odpadów wielkogabarytowych, odpadów biodegradowalnych i gruzu z Sosnowca.

Termin złożenia oferty: 25.06.2020r. Ofertę należy złożyć drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POBIERZ PLIKI:

Zapytanie ofertowe 278/2020