Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Opis przedmiotu umowy:
Opracowanie graficzne poddruku dyplomów ukończenia studiów i świadectw ukończenia studiów podyplomowych wraz z drukiem na rzecz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, zgodnie ze specyfikacją asortymentowo-cenową stanowiącą załącznik nr 2 oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do zapytania ofertowego.

Termin składania ofert upływa 18.06.2020 r. godz. 1000 Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data wpływu oferty tj. do Zamawiającego, a nie data jej wysłania. Oferty należy składać za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POBIERZ PLIKI:

Zapytanie ofertowe 276/2020