Jednostka

Kierownik Studium Doktoranckiego:
dr hab. n. med. Bartosz Hudzik

Sekretariat: mgr Katarzyna Stojka

Rada Programowa Studium Doktoranckiego WZP:
1.    dr hab. n. med. Bartosz Hudzik- Przewodniczący Rady
2.    prof. dr hab. n med. Małgorzata Muc-Wierzgoń
3.    prof. dr hab. n. med. Marek Mandera
4.    dr hab. n. farm. Elżbieta Grochowska-Niedworok
5.    dr hab. n. przyr. Ewa Marchwińska-Wyrwał
6.    dr hab. n. med. Renata Polaniak
7.    dr hab. n. med. Sebastian Grosicki
8.    dr hab. n. med. Jerzy Słowiński
9.    mgr Anna Spychała- przedstawiciel doktorantów

Wydziałowa Komisja Doktorancka:
1)    dr hab. n. med. Bartosz Hudzik - Przewodniczący
2)    dr hab. n. farm. Elżbieta Grochowska-Niedworok – członek
3)    dr hab. n. med. Renata Polaniak – członek
4)    dr hab. n. med. Ewa Ziółko – członek
5)    dr hab. n. techn. Krzysztof Ulfig - członek
6)    mgr  Katarzyna Tomczyk - przedstawiciel doktorantów

Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach umożliwia kontynuację nauki i rozwój zainteresowań naukowych w ramach studiów III stopnia (studia doktoranckie).

Studia te umożliwiają uzyskanie stopnia naukowego doktora:

w dziedzinie nauk medycznych w dyscyplinie medycyna (uprawnienia zawieszone do dnia 30.09.2018)
w dziedzinie nauk o zdrowiu

Studia trwają cztery lata i mają charakter dwukierunkowy. Słuchacze mają możliwość realizacji pracy naukowej pod kierunkiem opiekuna naukowego, a
następnie promotora , ponadto uczestniczą w obowiązkowych zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez pracowników naukowych Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu.

Organizacja studiów

Studia Doktoranckie realizowane są w formie wykładów, seminariów, ćwiczeń i indywidualnej pracy pod kierunkiem opiekuna naukowego. Słuchacze są także zobowiązani do odbycia praktyk w formie prowadzenia zajęć dydaktycznych ze studentami.

SUM © 2016-2018