Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

dr n. o zdr. Katarzyna Chojnacka
dr n. med. Krzysztof Kaczmarek
dr n. med. Agata Mitera

Zakład Polityki Zdrowotnej jest jednostką organizacyjną Katedry Polityki Zdrowia Publicznego. Zakład realizuje badania naukowe w obszarze polityki społecznej i zdrowotnej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących aktywności samorządów terytorialnych w zakresie realizacji programów promocji zdrowia i profilaktyki zachorowań, transformacji systemów ochrony zdrowia i zabezpieczenia społecznego w państwach Europy Środkowo – Wschodniej, przekształceń własnościowych w polskim systemie ochrony zdrowia oraz analiz procesu decyzyjnego w polityce zdrowotnej.