Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

40-752 Katowice, ul. Medyków 12
tel. (32) 20-88-712

Opis

Kierownik Zakładu Fizjoterapii dr hab. n. o zdr. Anna Brzęk - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (tel. 32/ 208 87 21 , pok. 711)

• dr hab. n. med. Ziaja Damian /adiunkt/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • dr hab. n. o zdr. Andrzej Szopa /adiunkt/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • dr n. med. Kowalczyk Anna /asystent/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • dr n. med. Szydłak Dorota /asystent/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • dr n. med. Szefler-Derela Justyna /wykładowca/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • dr n. med. Gędłek Małgorzata /wykładowca/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • dr n.med. Wasiuk-Zowada Dagmara /wykładowca/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • mgr Gęgotek Iwona /wykładowca/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • mgr Kniaziew-Gomoluch Katarzyna /wykładowca/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • mgr Jacek Sołtys /wykładowca/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 87 21, pok. 711)
  • mgr Ewelina Grabska /wykładowca/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 87 21, pok. 711)
  • mgr Janocha Monika /st. technik/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 84 20, pok. 611)
  • mgr Michał Michalski /st. Technik/ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 32/ 208 87 12, pok. 511)

SUM © 2016-2020