Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

 

Jednostka

FKP
Kolegium Kształcenia Podyplomowego
Postgraduate Education Centre

Kontakt

Kierownik:      dr hab. n med. Katarzyna Winsz-Szczotka
                     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                

41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8
tel:  32 364 11 40, 32 364 11 43, fax 32 364 1142
http://studiapodyplomowe.sum.edu.pl/kursy-specjalizacyjne/wydzial-farmaceutyczny-z-oml-w-sosnowcu

 

Opis

 

SKŁAD OSOBOWY:

dr hab. n med. Katarzyna Winsz-Szczotka – Kierownik Kolegium Kształcenia Podyplomowego

Renata Duda – samodzielny referent  
inż. Dominika Sobocińska – samodzielny referent

Na podstawie art. 89b ustawy z dnia 6 września 2001 r. "Prawo farmaceutyczne" (Dz.U. z 2008r. Nr 45, poz. 271, z późn. zm.), po rozpatrzeniu wniosku o udzielenie akredytacji oraz po dokonaniu oceny spełnienia określonych standardów kształcenia specjalizacyjnego farmaceutów, udzielono Wydziałowi Farmaceutycznemu z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach akredytacji na prowadzenie specjalizacji w dziedzinie: farmacja apteczna (Certyfikat Akredytacyjny nr 2/2014 z dnia 08.08.2014 r.) oraz na prowadzenie kursów w ramach kształcenia ciągłego farmaceutów zatrudnionych w aptekach
i hurtowniach farmaceutycznych

 

Pracownik:
Renata Duda

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 16 kwietnia 2004 r. w sprawie specjalizacji i uzyskiwania tytułu specjalisty przez diagnostów laboratoryjnych (Dz. U 126 z 2004 r., poz. 1319 z późn. zm.) Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej
w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prowadzi kształcenie specjalizacyjne dla diagnostów laboratoryjnych  w dziedzinach:

  • laboratoryjna diagnostyka medyczna
  • mikrobiologia medyczna
  • laboratoryjna transfuzjologia medyczna
  • laboratoryjna hematologia medycznej

Pracownik:
inż. Dominika Sobocińska

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgodnie z Uchwałą Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z dnia 27 czerwca 2012 r.w sprawie utworzenia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, prowadzimy działalność dydaktyczną poprzez organizację wykładów, kursów i zajęć praktycznych dla osób, które zakończyły działalność zawodową.

Pracownik:
Renata Duda

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.