Uwaga

Uprzejmie informuję, że w związku z Zarządzeniem Nr 175 /2018 z dnia 11.09.2018 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zmieniającym Zarządzenie Nr 94/2018 z dnia 24.05.2018 r. w sprawie organizacji roku akademickiego 2018/2019 w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz Zarządzeniem Nr 176/2018 z dnia 11.09.2018 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zmieniającym Zarządzenie Nr 79/2018 z dnia 11.05.2018 r. w sprawie organizacji roku akademickiego 2018/2019 na studiach doktoranckich w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, w zaplanowanych w roku 2018 dodatkowych dniach wolnych od pracy następuje zmiana:

Szanowni Państwo,

Logo UCK

Uprzejmie informujemy, że obowiązuje nowy wzór zlecenia zakupu biletu w związku z odbywaniem podróży służbowych pracowników oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych doktorantów i studentów  Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Członków Zespołów Badawczych, który można pobrać TUTAJ

Uwaga

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje wszystkich użytkowników karnetów MultiSport (Benefit Systems S.A.), że z dniem 22.05.2018 r. na stronie www.benefitsystems.pl/multisport/ opublikowany został nowy Regulamin, z którego treścią można zapoznać się poprzez ww. stronę internetową w zakładce MultiSport/Regulamin lub pod poniższym linkiem.

Kodeks Etyki Pracowników SUM

Szanowni Państwo,