Uwaga

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje wszystkich użytkowników karnetów MultiSport (Benefit Systems S.A.), że z dniem 22.05.2018 r. na stronie www.benefitsystems.pl/multisport/ opublikowany został nowy Regulamin, z którego treścią można zapoznać się poprzez ww. stronę internetową w zakładce MultiSport/Regulamin lub pod poniższym linkiem.

Kodeks Etyki Pracowników SUM

Szanowni Państwo,

Materiały Tauron

W związku z ogłoszoną przez Tauron Polska Energia przerwą w dopływie energii elektrycznej w dniu 28 maja 2018 r. w budynku Rektoratu SUM, mogą wystąpić istotne utrudnienia w zakresie obsługi połączeń telefonicznych oraz dostępu do usług informatycznych w tym poczty elektronicznej, stron internetowych i systemów przetwarzania danych we wszystkich jednostkach Uniwersytetu.

Centrum Informatyki i Informatyzacji

Logo SUM

INFORMACJA

Uprzejmie informuję, że Zarządzeniem Nr 93  z dnia 24 maja 2018 r.  Rektor SUM ustalił dzień  01 czerwca 2018 r. dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów i doktorantów.

Logo SUM

INFORMACJA

Uprzejmie przypominam, że zgodnie z decyzją JM Rektora  dzień 02 maja 2018 r. (środa) jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

SUM © 2016-2018