Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie logo

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza zainteresowanych opiekunów i członków studenckich kół naukowych do udziału w V Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 r. w Szczecinie.

Logo SUM

Uprzejmie informujemy, że Zarządzeniem Nr 92/2019 z dnia z dnia 21.05.2019 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w sprawie: ogłoszenia „godzin rektorskich” w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, zostały ogłoszone następujące „godziny rektorskie” wolne od zajęć dydaktycznych dla studentów wszystkich lat i kierunków studiów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach:

StudyInItaly logo

(termin składania wniosków: 30 maja 2019)

Baner

Projekt został zainicjowany z myślą o studentach wszystkich kierunków studiów, którzy chcą uczestniczyć w XI Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach i go współtworzyć. Zakłada m.in. zdobycie doświadczenia przy organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie, w którym uczestniczą tysiące osób, w tym najważniejsze osobistości z całego świata. To możliwość nawiązania interesujących kontaktów, poznania ludzi różnych kultur. Studenci, którzy zdecydują się na takie doświadczenie otrzymają certyfikat potwierdzający ich zaangażowanie w prace przy Kongresie.

Baner

Informujemy, że Dział Karier Studenckich i Promocji Uczelni w ramach projektu „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie”, na terenie trzech Wydziałów, będzie świadczył na rzecz studentów SUM usługi z zakresu doradztwa zawodowego.

SUM © 2016-2019