UMY

Komisja organizacyjna International Pharmacy Summer School Uniwersytetu Muhammadiyah Yogykarta w Indonezji zaprasza studentów i absolwentów kierunku farmacja do udziału w programie International Pharmacy Summer School 2018 (IPSS 2018) w dniach 6-18 sierpnia 2018 r.

Uwaga

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Powiatu w Oświęcimiu ogłosił nabór wniosków o przyznanie pomocy materialnej dla studentów kształcących się w szkole wyższej na kierunku lekarskim.

Wyróżnieni

W dniach 05-07.04.2018r. odbyła się międzynarodowa konferencja pt.: "8th International Students’ Scientific Conference of Young Medical Researchers" na której studenci koła naukowego Katedry i Zakładu Patomorfologii Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zajęli wysokie miejsca

Baner

Konferencja odbędzie się 25-26 kwietnia 2018 roku, w Katowicach-Ligocie, ul. Medyków 18.

SUMWARS 2018

Zespół studentów Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w składzie: Adrianna Jagosz (VI rok kierunku lekarskiego), Oliver Piotr Firszt (VI rok kierunku lekarskiego), Marek Tułacz (V rok kierunku lekarskiego), Maksymilian Ogiela (V rok kierunku lekarskiego) oraz Tomasz Brachmański  (III rok ratownictwa medycznego) zwyciężył w 6. Zawodach Symulacji Medycznej SUM WARS 2018, które odbyły się 11 kwietnia w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

SUM © 2016-2018