image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Logo SUM

W związku z otrzymanym listem otwartym Krajowego Niezależnego Zrzeszenia Studentów w sprawie obecności tzw. pseudonauki na polskich uczelniach, publikujemy jego treść społeczności akademickiej SUM.

Immatrykulacja

W dniu 17 października 2018 r. w Auli A3 im. prof. Zahorskiego w Katowicach-Ligocie odbyła się uroczystość immatrykulacji studentów programu anglojęzycznego przyjętych na studia w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 oraz w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018.

Uwaga

Szanowni Studenci

Uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2018/2019 zostały wydłużone godziny pracy Dziekanatów Wydziałów do godz. 18:00 w wybrane dwa dni w tygodniu, zgodnie z załączonym harmonogramem.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronach internetowych poszczególnych Dziekanatów.

Uwaga

Informujemy, że w zakładce: Student/ Informacje organizacyjne/ Ubezpieczenia studentów, zostały zamieszczone szczegółowe informacje dotyczące procedury przystąpienia przez studentów i doktorantów do ubezpieczenia NNW oraz uzyskania certyfikatów potwierdzających zawartą polisę ubezpieczeniową.

Plebiscyt

Absolwenci szkół wyższych z województwa śląskiego to często osoby znane i cenione w środowisku artystycznym, biznesowym, naukowym, sportowym, politycznym i prospołecznym. Czasem o ich dokonaniach i sukcesach mówi cała Polska a nawet świat. Takie właśnie zasłużone osoby chcą docenić organizatorzy Plebiscytu „Absolwent XXI wieku”.

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.