Lider Nauk Farmaceutycznych - logo

Diamentowy grant

Logo NCN

Projekt „Międzypokoleniowe oddziaływanie matczynej otyłości i cukrzycy ciążowej na układ krążenia oraz profil ryzyka sercowo-naczyniowego u potomstwa we wczesnym dzieciństwie", którego kierownikiem jest lek. Linda Litwin z Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego został zakwalifikowany do dofinansowania w kwocie 77 892,00 zł w konkursie Preludium  Narodowego Centrum Nauki .

Strona nauka.sum.edu.pl

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 16 listopada uruchomiona została nowa odsłona strony internetowej Działu ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej. Nowe kanały komunikacji, pełne dostosowanie do urządzeń mobilnych oraz przejrzysty układ treści mają na celu zapewnić Państwu szybki i wygodny dostęp do informacji. Życzymy przyjemnego użytkowania.

[Przesłano przez: Marcin Chabior]

Logo SUM

Szanowni Państwo,
w związku z licznymi zapytaniami telefonicznymi co do obowiązku składania oświadczeń:

SUM © 2016-2018