Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

NCBR Logo

Dwa projekty złożone przez Uczelnię tj. projekt: „Zintegrowane Programy Uczelni SUM 2” oraz „Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego” zostały dofinansowane z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, w ramach ogłoszonych konkursów na „Zintegrowane Programy Uczelni – Ścieżka I” oraz na „Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego.”

Orcid logo

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, że istnieje możliwość bezpośredniego transferu danych autora zawartych w Bazie Bibliografii Publikacji Pracowników SUM do platformy ORCID.

Baner

17 kwietnia 2019 r. w auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbędzie się III Seminarium Ogólnoakademickie pn. „Metody fizykochemiczne w badaniach naukowych”.

Konferencja

4 kwietnia 2019 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Znaczenie e-zdrowia dla nowoczesnej medycyny – szanse i zagrożenia”, zorganizowana przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Akademię Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach oraz Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód. Konferencję objęli patronatem Prezydent Miasta Katowice oraz Prezydent Miasta Zawiercie.

Baner

Uprzejmie przypominamy, iż zgodnie z Działem II Zasad wnioskowania, podziału dotacji na finansowanie działalności statutowej polegającej na prowadzeniu badań naukowych w ramach prac statutowych oraz zadań z nimi związanych, służących utrzymaniu potencjału badawczego jednostek organizacyjnych oraz rozwojowi młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich w jednostkach naukowych (Wydziałach) Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz realizacji finansowanych zadań badawczych (tekst jednolity: załącznik nr 1 do Uchwały Senatu SUM nr 93/2017), istnieje możliwość zgłoszenia do 31.05.2019 r. do planów zadaniowo-finansowych na rok 2020 zadań badawczych, w formie wniosków o ich finansowanie, składanych przez kierowników jednostek organizacyjnych, młodych naukowców oraz doktorantów do Wydziałowych Komisji ds. Nauki odpowiednio w przypadku:

SUM © 2016-2019