image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Lider Nauk Farmaceutycznych - logo

Diamentowy grant

Logo NCN

Projekt „Międzypokoleniowe oddziaływanie matczynej otyłości i cukrzycy ciążowej na układ krążenia oraz profil ryzyka sercowo-naczyniowego u potomstwa we wczesnym dzieciństwie", którego kierownikiem jest lek. Linda Litwin z Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego został zakwalifikowany do dofinansowania w kwocie 77 892,00 zł w konkursie Preludium  Narodowego Centrum Nauki .

Strona nauka.sum.edu.pl

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 16 listopada uruchomiona została nowa odsłona strony internetowej Działu ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej. Nowe kanały komunikacji, pełne dostosowanie do urządzeń mobilnych oraz przejrzysty układ treści mają na celu zapewnić Państwu szybki i wygodny dostęp do informacji. Życzymy przyjemnego użytkowania.

http://nauka.sum.edu.pl


[Przesłano przez: Marcin Chabior]

Logo SUM

Szanowni Państwo,
w związku z licznymi zapytaniami telefonicznymi co do obowiązku składania oświadczeń:

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.