Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doświadczeni instruktorzy MedykGym Fitness School, pierwszej szkoły fitness działającej pod patronatem uczelni medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, wzięli udział w Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA 2019 w Poznaniu. To największe tego typu wydarzenie w Europie Centralnej skierowane do instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia.

Na zaproszenie Uczelni w Konwencji wziął udział Lorenzo Franco – międzynarodowy prezenter fitness, były zawodnik judo, który przygotował zajęcia functional floor. Treningi na głównej scenie poprowadzili również Dariusz Madej i Małgorzata Grzybowska. Z kolei Patrycja Janik, doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przedstawiła wykład "Medical fitness", promujący nowy kierunek studiów podyplomowych, który wzbogaci ofertę edukacyjną Uczelni w 2020 roku.
W październiku zostanie zorganizowany event, który przybliży zainteresowanym nowe studia SUM.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2019