Konferencja baner

V Ogólnopolską Konferencję Interdyscyplinarną „Współczesne Zastosowania Informatyki”
oraz
I Ogólnopolską Konferencję Matematyczno-Informatyczną pt. OMIKRON

Informujemy, że Koło Naukowe Programistów GEEK, Koło Naukowego Informatyków GENBIT oraz Koło Naukowe Studentów Matematyki GRAF działające na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach organizuje konferencje, które odbędą się na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach:

- 17 maja 2019 r. w Siedlcach odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców FRAKTALE. Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego znaczenia słowa „fraktale” we współczesnym świecie.

Szczegółowe informacje, rejestracja i terminy zgłoszeń na stronie:
http://www.fraktale.uph.edu.pl/
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/2277415502522644/
----------
- 20 maja 2019 r. w Siedlcach odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna „Współczesne Zastosowania Informatyki”. Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego zastosowania informatyki we współczesnym świecie.

Szczegółowe informacje, rejestracja i terminy zgłoszeń na stronie:
http://www.wzi.uph.edu.pl/
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/637569943331981/
----------
- 24 maja 2019 r. w Siedlcach odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja Matematyczno-Informatyczna OMIKRON. Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się ogólnie pojętą matematyką i informatyką  w różnych dziedzinach nauki i przemysłu.

Szczegółowe informacje, rejestracja i terminy zgłoszeń na stronie:
http://www.omikron.uph.edu.pl/
Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/424944604976789/


Wystąpienie i udział w konferencjach jest bezpłatny


[Przesłano przez: Alicja Gawron]