Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kongres

Kilkudziesięciu ekspertów w tematach związanych z digitalizacją ochrony zdrowia i tysiąc gości - menedżerowie, lekarze, pielęgniarki, diagności laboratoryjni, farmaceuci, producenci i dostawcy leków, stomatolodzy kliniczni, eksperci zdrowia publicznego, asystenci medyczni, studenci medycyny – spotkają się 9 kwietnia podczas Kongresu OSOZ w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Zagadnienia cyfryzacji omówione zostaną z perspektywy różnych zawodów medycznych i farmaceutycznych w ramach 10 sesji tematycznych:
- Medycyna Szpitalna
- Farmacja Szpitalna,
- Pielęgniarstwo Szpitalne,
- Diagnostyka Szpitalna,
- Stomatologia Kliniczna,
- Zarządzanie Szpitalem,
- Farmacja Otwarta,
- Grupy Apteczne,
- Producenci i Dostawcy Leków,
- Zdrowie Publiczne.

W przerwach uczestnicy będą mogli zwiedzić tzw. Strefę Nauki – wystawę innowacji polskich instytucji naukowych, startupów oraz firm sektora IT – i przygotowane w niej stoisko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na którym zostaną zaprezentowane wysokospecjalistyczne usługi badawcze i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Konferencję zakończy Gala Liderów Ochrony Zdrowia 2019, podczas której uczestnicy poznają laureatów prestiżowego konkursu Liderów Ochrony Zdrowia. Uroczystość wręczenia nagród wraz z koncertem odbędzie się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja).

Kongres OSOZ został objęty Patronatem Honorowym Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.osoz.pl/KongresOSOZ

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2019