Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

31 marca w Katowicach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Śląska w Aerobiku Sportowym, podczas których żeńska drużyna Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zajęła I miejsce pokonując tym samym Politechnikę Śląską (II m.) i Uniwersytet Śląski (III m.).

Sukces ten powtórzyła także Martyna Duda z VI roku kierunku lekarskiego zwyciężając rywalizację solistek. Na najwyższym miejscu podium stanęła także para: Małgorzata Hyska - I rok na kierunku coaching medyczny i Klaudia Zaradna – z II roku położnictwa.

Z kolei II miejsce w Aerobic grande zajęły: Magdalena Joachimiak- III rok kierunku lekarskiego, Edyta Winiarska - II rok fizjoterapii, Anna Flak - II rok fizjoterapii, Kornelia Kicka- II rok położnictwa, Martyna Korbut - II rok położnictwa, Aleksandra Osolińska- I rok położnictwa, Aneta Grabowska- II rok fizjoterapii.

Trenerami zespołu SUM są: Agnieszka Gabrylewska i Mirela Nowicka

Serdecznie gratulujemy!