Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

herb Wiktor Skworc

Ksiądz Arcybiskup Wiktor Skworc i Duszpasterstwo Akademickie zapraszają na Wielkopostne Spotkanie Świata Akademickiego, które odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2019 r. w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach.

Program spotkania:
16.00 – Okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania
16.30 – Konferencja – ks. prof. dr hab. Artur Malina (Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego) „O tych niedaremnych: łasce Boga, wierze i trudnych czasach"
17.15 – EUCHARYSTIA Z LITURGIĄ NIEDZIELI PALMOWEJ
18.15 – Spotkanie przy stole w refektarzu seminaryjnym