Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Baner

Informujemy, że w dniu 24 maja 2019 r. w godz. 8.00-19.00 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się II edycja Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesna Edukacja Medyczna # NEMP, poświęcona rozwojowi profesjonalnego kształcenia medycznego, jak również wdrażania nowoczesnych rozwiązań w szkoleniu od poziomu studenta do eksperta. Organizator, firma MEDtube, gwarantuje praktyczny i silnie interaktywny charakter spotkania.

Konferencja będzie platformą do rozmowy na temat obecnego systemu szkolenia Medyków w Polsce. W trakcie trwania konferencji prowadzone będą wykłady z panelem dyskusyjnym, warsztaty oraz konkursy z nagrodami. MEDtube wspólnie z autorytetami świata nauki, medycyny i biznesu zaproponuje konkretne rozwiązania. Spotkanie pozwoli również poznać niedawno wprowadzone na rynek medycyny innowacyjne rozwiązania.
NEMP jest adresowany do wszystkich osób zaangażowanych w proces profesjonalnej edukacji medycznej, dla których wysoki poziom nauczania jest priorytetem, w szczególności do:
- lekarzy i lekarzy stomatologów
- nauczycieli akademickich
- organizatorów szkoleń i konferencji
- firm dostarczających nowe technologie e medycynie (EdTech, MedTech)
- towarzystw naukowych i lekarskich, samorządu lekarskiego
- administracji publicznej
- studentów kierunków medycznych

Udział w konferencji jest płatny.

Za udział w konferencji przyznawane będą punkty edukacyjne.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Aktualne informacje i program: www.medtube.pl/konferencja
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


[Przesłano przez: Alicja Gawron]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.