Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo Fundacja ING dzieciom

FUNDACJA ING DZIECIOM ZAPRASZA STUDENTÓW I WYKŁADOWCÓW NA SPOTKANIE „NEURO-RÓŻNORODNI O AUTYZMIE Z RÓŻNYCH PERSPEKTYW”

Informujemy, że Fundacja ING Dzieciom zaprasza studentów i wykładowców SUM do udziału w bezpłatnym spotkaniu, które odbędzie się 1 kwietnia 2019 r. siedzibie ING Banku Śląskiego przy ul. Sokolskiej 34 w Katowicach. Na konferencji, zaprezentowane zostaną podstawowe informacje o spektrum autyzmu. Eksperci opowiedzą o różnorodnych metodach pracy z dziećmi z SA oraz o swoich własnych doświadczeniach. Przedstawiony zostanie sposób funkcjonowania w tak zwanym neurotypowym świecie.

Na spotkanie obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej, pod adresem: https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/aktualnosci/aktualnosci-home/neuro-roznorodni-spotkanie-katowice

Zapisy: https://neuro-roznorodni.konfeo.com/

[Przesłano przez: Dominika Grzeszczyk]