Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie, koło Warszawy, odbyła się gala finałowa IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, w ramach którego wyróżniane są najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe kierunki, programy studiów na polskich uczelniach.

Certyfikat akredytacyjny „Studia z Przyszłością” Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego przyznaje tym kierunkom i specjalnościom, które odpowiadają na potrzeby rynku pracy i spełniają oczekiwania otoczenia społeczno-gospodarczego.
W gronie liderów efektywnej edukacji akademickiej znalazł się Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Kierunek „Zarzadzanie Ryzykiem Zdrowotnym”, studia I° i II°, prowadzony przez Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu ponownie uzyskał certyfikat akredytacyjny „Studia z Przyszłością”. Przyznano go również kierunkowi „Neurobiologia”, studiom II°, prowadzonemu przez Wydział Lekarski w Katowicach.

Certyfikat ten posiadamy już od 2019 r.

Dodatkowo kierunki „Zarządzanie Ryzykiem Zdrowotnym”, studia I° oraz „Neurobiologia”, studia II° uzyskały „Laur Innowacji” – wyróżnienie specjalne - którym mogą poszczycić się kierunki studiów wdrażające najbardziej innowacyjne i unikalne rozwiązania w zakresie bazy materialnej i technologii wspierającej proces dydaktyczny.

Wyróżnionym gratulujemy!


[Przesłano przez: Bożena Langner]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.