Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Baner

W dniach 6-7 czerwca 2019 roku w Katowicach odbędzie się ogólnopolska konferencja „Psychologia, medycyna i prawo w zawodach trudnych i niebezpiecznych” skierowana m.in. do lekarzy, psychologów, prawników, osób zainteresowanych medycyną, psychologią pracy, pracowników uczelni i instytutów naukowych, którzy zajmują się problematyką sprawności psychofizjologicznej.

Konferencja będzie miała charakter interdyscyplinarny, a zaplanowana tematyka będzie koncentrować się na współpracy lekarzy, psychologów, prawników w zakresie ochrony zdrowia, profilaktyki bezpieczeństwa, a także orzecznictwa w zawodach wymagających szczególnych predyspozycji psychicznych i motorycznych. Dotyczy to sfer działalności człowieka, w których możliwości psychofizjologiczne decydują o życiu i bezpieczeństwie innych.

Konferencja jest organizowana przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Uniwersytet SWPS w Katowicach, GPE Psychotronics. Udział w wydarzeniu jest płatny. Szczegóły, w tym program, są dostępne na stronie internetowej https://www.swps.pl/nauka-i-badania/konferencje/19033-psychologia-medycyna-i-prawo-w-zawodach-trudnych-i-niebezpiecznych-2019-06-6.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2019