Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Baner

W poniedziałek 25 marca 2019 r. w godzinach 10.00 – 11.30 w Auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu przy ul. Jedności 8 odbędzie się debata pt. „Czy elektroniczne papierosy stworzą nową generację osób uzależnionych?” Program obejmuje 20 minutowe prezentacje i 30 minutową dyskusję.

Prelegentami będą:
• Prof. Piotr Tutka, Wydział Medyczny Uniwersytetu Rzeszowskiego - „Jak powstaje uzależnienie od tytoniu”
• Dr Michał Koszowski, Uniwersytet Jagielloński, - „Specyfika nowatorskich wyrobów tytoniowych – specyfika regulacji prawnej”
• Dr Grzegorz Król, Uniwersytet Warszawski oraz Fundacja Knowledge•Action•Change - "Wojna z nikotyną - rachunek zysków i strat".

Wprowadzenie do dyskusji i prowadzenie panelu - prof. Andrzej Sobczak , Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA TWOJE PYTANIA I GŁOS W DYSKUSJI! WSTĘP WOLNY

Patron medialny – Wydawnictwo Medyczne BORGIS – wydawca kwartalnika MEDYCYNA RODZINNA.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2019