Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Plakat

Informujemy, że rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej kampanii „Polska mówi aaa”, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, wspierająca obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej World Oral Health Day - 20 marca 2019 r.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej to globalne wydarzenie, mające na celu upowszechnianie profilaktyki stomatologicznej. To moment do podejmowania w przestrzeni publicznej dyskusji oraz inicjatyw na temat znaczenia profilaktyki stomatologicznej również w aspekcie ekonomicznym.  

Tematem wiodącym tegorocznej kampanii jest optymalna dieta dla zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyka nowotworów głowy i szyi.

Głównym założeniem kampanii „Polska mówi aaa” jest inspirowanie do aktywności na rzecz promocji zdrowia jamy ustnej. Każdy projekt, który wpisze się w tę misję sprawi, że kampania spełni założone cele. Projekty można zgłaszać na interaktywną mapę kampanii, która jest dostępna na stronie www.polskamowiaaa.pl od 20 lutego 2019 r.    

Zapraszamy do czynnego włączenia się do akcji.


[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2019

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.