Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Plakat

Informujemy, że rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej kampanii „Polska mówi aaa”, organizowanej przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, wspierająca obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej World Oral Health Day - 20 marca 2019 r.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej to globalne wydarzenie, mające na celu upowszechnianie profilaktyki stomatologicznej. To moment do podejmowania w przestrzeni publicznej dyskusji oraz inicjatyw na temat znaczenia profilaktyki stomatologicznej również w aspekcie ekonomicznym.

Tematem wiodącym tegorocznej kampanii jest optymalna dieta dla zdrowia jamy ustnej oraz profilaktyka nowotworów głowy i szyi.

Głównym założeniem kampanii „Polska mówi aaa” jest inspirowanie do aktywności na rzecz promocji zdrowia jamy ustnej. Każdy projekt, który wpisze się w tę misję sprawi, że kampania spełni założone cele. Projekty można zgłaszać na interaktywną mapę kampanii, która jest dostępna na stronie www.polskamowiaaa.pl od 20 lutego 2019 r.

Zapraszamy do czynnego włączenia się do akcji.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020