Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Baner

23 marca 2019 r. w „Domu Lekarza” odbędzie się konferencja z cyklu Śląska Wiosna Internistyczna współorganizowana przez Zespół Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do lekarzy internistów, lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy w trakcie specjalizacji oraz wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiadomości z zakresu szeroko pojętej interny. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia z zakresu: nefrologii, endokrynologii, kardiologii, reumatologii, gastroenterologii, medycyny fizykalnej, ultrasonografii. Dodatkowo przewidziano sesję ciekawych przypadków klinicznych, która w poprzednich edycjach cieszyła się dużym zainteresowaniem.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2019