Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Uprzejmie informujemy, że ciągle trwają zapisy na kurs języka migowego dla pracowników administracyjnych i naukowo-dydaktycznych SUM.

Kurs finansowany jest z dotacji otrzymanej z Ministerstwa Zdrowia przeznaczonej na zadania związane ze stworzeniem studentom i doktorantom niepełnosprawnym warunków do pełnego udziału w procesie kształcenia.

Zajęcia będą odbywały się na terenie trzech Wydziałów Uczelni:

Wydział Lekarski w Katowicach:

• grupa początkująca - zajęcia w piątki (rozpoczęcie od 1.03.2019 r.),
  • grupa zaawansowana- zajęcia we wtorki (rozpoczęcie od 29.01.2019 r.),

Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu:

• grupa początkująca - zajęcia w środy (rozpoczęcie od 30.01.2019 r.),
  • grupa zaawansowana - zajęcia w czwartki (rozpoczęcie od 07.02.2019 r.),

Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu:

• grupa zaawansowana - zajęcia we wtorki (rozpoczęcie 05.02.2019r. )

Osoba do kontaktu w sprawie szczegółów dotyczących spraw organizacyjnych oraz zapisów na kurs:

Grażyna Gabryś, Dział ds. Studiów i Studentów SUM

tel. 32 208 36 09,