Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kiosk Zeccer

Nowoczesne, szybkie i wygodne drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów już od teraz dostępne w SUM! Nasz Uniwersytet we współpracy z firmami Arcus i Zeccer uruchomił osiem punktów samodzielnego drukowania. Jak to działa? Wystarczy wysłać dokument jako załącznik na indywidualny adres email drukarki lub skorzystać z bezpłatnej aplikacji na smartfony dostępnej na systemy Android i iOS (można ją odnaleźć wyszukując frazę „zeccer”). Należność za usługę można uiścić Blik-iem, SMS-em lub innymi popularnymi formami płatności online co zapewnia komfort i wysoką dostępność usługi na żądanie.

Czy jest to bezpieczne? Oczywiście. Transfer plików jest szyfrowany a same pliki usuwane są z serwera wydruku natychmiast po zakończeniu wydruku. Już w najbliższych dniach przy każdym z punktów wydruku pojawią się plakaty i ulotki informujące o sposobie obsługi urządzeń i aplikacji choć będzie to zapewne formalnością – wszystko bowiem, jak sami Państwo się przekonacie, jest niezwykle intuicyjne i proste.

Kiosk Zeccera

Gdzie znajdziemy punkty wydruku? Dla Państwa wygody są one dostępne w różnych lokalizacjach naszego Uniwersytetu:

Katowice, ul. Warszawska 14
- hol Biblioteki Głównej (urządzenie drukujące, skanujące i kopiujące)

Katowice-Ligota, ul. Medyków 18, ul. Medyków 12
- hol przed wejściem do Auli im. prof. W. Zahorskiego (urządzenie drukujące)
- hol Centrum Dydaktycznego Wydziału Nauk o Zdrowiu (urządzenie drukujące)
- hol Oddziału Biblioteki Głównej (urządzenie drukujące, skanujące i kopiujące)

Zabrze-Rokitnica, ul. Jordana 19
- hol Katedry Żywności i Żywienia (urządzenie drukujące)

Zabrze ul. Traugutta 2
- hol przed Dziekanatem Wydziału (urządzenie drukujące)

Sosnowiec, ul. Jedności8, ul. Ostrogórska 30
- hol przed Dziekanatem Wydziału (urządzenie drukujące)
- hol Oddziału Biblioteki Głównej (urządzenie drukujące, skanujące i kopiujące)

Studentka drukuje w kiosku

Na Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu ze względu na trwające prace remontowe usługa zostanie uruchomiona w terminie późniejszym.

Wszystkie punkty wydruku można znaleźć na stronie internetowej usługodawcy, pod adresem: https://zeccer.pl

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2019