Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Dla tych, którzy kochają wspinaczkę, Centrum Wspinaczkowe MedykGym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zorganizowało Trafo Boulder Szpil – Prolog.

Zawody wspinaczkowe rozgrywane w formule Bouldering cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na specjalnie przygotowanych trasach rywalizowało prawie 200 zawodników nie tylko z aglomeracji śląskiej. Pierwszego dnia - dorośli i młodzież w trzech kategoriach: „open”, studenci SUM, sekcjanci. Drugiego, swoich sił spróbowały dzieci. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali nagrody.

Zawody zostały zorganizowane wspólnie z firmą SoClimb i były zapowiedzią marcowego Trafo Boulder Szpil, podczas którego też pewnie nie zabraknie wielu pozytywnych emocji. Fani wspinaczki już czekają na wyzwania.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2019