Plakat

W imieniu Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca i duszpasterstwa akademickiego w archidiecezji katowickiej zapraszamy Nauczycieli Akademickich, Doktorantów i Pracowników Administracji Uczelni do udziału w Adwentowym Spotkaniu Świata Akademickiego, które odbędzie się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w Katowicach.

Program spotkania:

16.00 – Okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

16.30 – Konferencja –  ks. dr hab. Jacek Kempa (Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego) „O duchowym pożytku poszukiwania prawdy"

17.15 – EUCHARYSTIA Z LITURGIĄ III NIEDZIELI ADWENTU

18.15 – Spotkanie przy stole w refektarzu seminaryjnym