Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Plakat

Klauzula sumienia w świetle prawa, błąd lekarski, prawo w transplantologii -  to zagadnienia, które zostaną poruszone 7 listopada podczas konferencji "Prawo a Medycyna", która odbędzie się w auli im. prof. W. Zahorskiego przy ul Medyków 18 w Katowicach.

Udział e konferencji jest bezpłatny.
Wymagana wcześniejsza rejestracja:
formularz

Informacja o konkursie:
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, polegającym na napisaniu pracy/referatu na jeden z poniższych tematów:
1. Czym jest klauzula sumienia, jak wygląda w świetle prawa i etyki zawodu lekarza?,
2. Błąd lekarski - czym jest, jak powinien być traktowany i rozliczany?,
3. Transplantologia - prawo oraz względy etyczne.

Prace należy przesyłać do 2 listopada na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ogłoszenie wyników nastąpi 5 listopada. Nagrodzone osoby zostaną poinformowane drogą mailową, a wręczenie nagród odbędzie się 7 listopada podczas Konferencji "Prawo a Medycyna"."

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler/A. Wilk]

SUM © 2016-2019