17-19 października 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 8. edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

To największe wydarzenie poświęcone sektorowi MŚP w Europie. Co roku gromadzi ponad 6000 reprezentantów biznesu, samorządu, nauki i polityki oraz ekspertów z kraju, Europy i świata. To trzydniowy cykl paneli dyskusyjnych, debat, warsztatów, a przede wszystkim płaszczyzna wymiany poglądów i doświadczeń. Podczas Kongresu odbywają się Targi Biznes Expo, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno uczestników jak i wystawców.

Tegoroczne ścieżki tematyczne w ramach Europejskiego Kongresu MŚP:

•          Śląskie. Dialog Przemysłowy
  •          Rynek pracy i edukacja
  •          Zarządzanie finansami w MŚP
  •          Zarządzanie i rozwój
  •          Cyfrowe przedsiębiorstwo
  •          Państwo i prawo
  •          Pasja i czas wolny
  •          Samorząd
  •          Akademia Marketingu i Sprzedaży
  •          Global SME Meeting
  •          Zdrowie i środowisko

Rejestracja na 8.edycję Kongresu MŚP trwa.

Więcej informacji o Europejskim Kongresie MŚP: www.ekmsp.eu

Fb |Twitter | Instagram: @KongresMSP
Linkedin:  https://www.linkedin.com/showcase/europejski-kongres-mśp/

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/1725250200902279/

Organizatorem Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach .

Więcej informacji o organizatorze: www.rig.katowice.pl

OFICJALNE HASH TAGI:

#EKMSP2018  #TBE2018 #RIGKATOWICE #EKMSP2018 #TBE2018 #KongresMSP #RIGKatowice
#nauka _biznes _samorząd #RazemDlaGospodarki #Katowice

___________________________________________________________________________

8. Europejski Kongres MŚP odbędzie się 17-19 października 2018 roku Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, położonym w centrum miasta w tzw. Strefie Kultury, do której przynależą również ikona Katowic – hala widowiskowo-sportowa Spodek, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Muzeum Śląskie.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, samorządowców, ludzi nauki – jednym słowem tych wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju. O zasięgu, prestiżu i uniwersalnym wymiarze Kongresu najdobitniej mówią liczby: swoją wiedzę i kontakty biznesowe do tej pory budowało z nami blisko 31 tysięcy osób. Tylko w ubiegłym roku w 100 panelach i wydarzeniach towarzyszących wzięło udział 6000 uczestników z 39 państw z całego świata, którzy z uwagą śledzili również ofertę 110 wystawców podczas Targów Biznes Expo.

Motywem przewodnim wszystkich Kongresów jest: Nauka — Biznes — Samorząd — RAZEM DLA GOSPODARKI. Współpraca pomiędzy trzema środowiskami daje szansę na stworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi  innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Tegorocznej edycji będzie towarzyszyło hasło: „Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”.
Skupimy się na innowacyjnych narzędziach wspierających rozwój firm, miast i regionów w obszarze ochrony  środowiska, zdrowia,  energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej.

Premier Mateusz Morawicki obejmie Patronatem Honorowym Europejski Kongres MŚP oraz wystąpi na inauguracji z tematem „Rozwój firm sektora MŚP fundamentem rozwoju gospodarczego Polski”.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2018