Stetoskop

Na podstawie ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o konsultantach w ochronie zdrowia, Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, w porozumieniu z Ministrem Zdrowia powołał dr. hab. Sławomira Mrowca na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii onkologicznej na okres 5 lat.

20180911 akt 000469

Dr hab. n. med. Sławomir Mrowiec jest pracownikiem  Katedry i Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Sekretarzem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz członkiem Zarządu PTCHO w kadencji 2016-2018.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]