Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
tdp

Zgodnie z Komunikatem Urzędu Miasta Katowice o organizacji „75 Tour de Pologne” uprzejmie informuję, że trasa II etapu wyścigu kolarskiego przez miasto Katowice planowana jest w dniu 05 sierpnia 2018r. (niedziela).

Natomiast w dniu 06 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) trasa III etapu wyścigu, będzie przebiegać na terenie miasta Zabrze, w związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym, polegające między innymi na zamknięciu ulic i zmianie przebiegu tras autobusowych na poszczególnych odcinkach.

Mając na uwadze powyższe informuję, że Kierownicy jednostek organizacyjnych SUM, zlokalizowanych na terenie miasta Zabrze dniu 06 sierpnia 2018 r. mogą indywidualnie dokonać zmiany czasu pracy tych pracowników, którzy w związku z przebiegiem ww. etapu wyścigu będą mieli utrudniony dojazd do miejsca pracy.

Kierownik
Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych
Jolanta Samborska - Kozak

 

Szczegółowe informacje o zmianach w komunikacji miejskiej w związku z 75 Tour de Pologne można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miasta Katowice (www.katowice.eu) i KZK KGOP (www.kzkgop.com.pl) oraz Urzędu Miasta Zabrze (www.um.zabrze.pl).

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.