tdp

Zgodnie z Komunikatem Urzędu Miasta Katowice o organizacji „75 Tour de Pologne” uprzejmie informuję, że trasa II etapu wyścigu kolarskiego przez miasto Katowice planowana jest w dniu 05 sierpnia 2018r. (niedziela).

Natomiast w dniu 06 sierpnia 2018 r. (poniedziałek) trasa III etapu wyścigu, będzie przebiegać na terenie miasta Zabrze, w związku z powyższym wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym, polegające między innymi na zamknięciu ulic i zmianie przebiegu tras autobusowych na poszczególnych odcinkach.

Mając na uwadze powyższe informuję, że Kierownicy jednostek organizacyjnych SUM, zlokalizowanych na terenie miasta Zabrze dniu 06 sierpnia 2018 r. mogą indywidualnie dokonać zmiany czasu pracy tych pracowników, którzy w związku z przebiegiem ww. etapu wyścigu będą mieli utrudniony dojazd do miejsca pracy.

Kierownik
Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych
Jolanta Samborska - Kozak

Szczegółowe informacje o zmianach w komunikacji miejskiej w związku z 75 Tour de Pologne można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miasta Katowice (www.katowice.eu) i KZK KGOP (www.kzkgop.com.pl) oraz Urzędu Miasta Zabrze (www.um.zabrze.pl).

SUM © 2016-2018