Dyplom

Studenci Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego podjęli wyzwanie i zmierzyli się z dziesięcioma reprezentacjami studentów uniwersytetów medycznych w kraju, w konkursie „Superhelisa 2018”.

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biochemicznej okazał się szczęśliwy dla naszych studentów. Piotr Mielczarek, Zbigniew Putowski, Jacek Piecha wspólnymi siłami zajęli II miejsce, tuż za reprezentacją organizatora czyli Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W klasyfikacji indywidualnej w pierwszej trójce znalazł się Piotr Mielczarek, zajmując III miejsce. Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2018