Logo ZUS

19 maja, w sobotę zapraszamy wszystkich lekarzy, którzy nie mają założonych profili na Platformie Usług Elektronicznych oraz tych którzy chcą skorzystać z indywidualnych konsultacji  i szkoleń z zakresu wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich (e-ZLA) na dzień otwarty pod hasłem „Biała sobota”.

W tym dniu pracownicy naszego Oddziału:

•   zakładać będą profile na Platformie Usług Elektronicznych – niezbędne do wystawiania e‑ZLA;
  •   prowadzić szkolenia ogólne i przystanowiskowe dotyczące wystawiania i anulowania e-ZLA, składania FZLA;
  •   udzielać wyjaśnień w zakresie pytań i wątpliwości dotyczących elektronicznych zwolnień lekarskich również w kontekście pracodawcy (płatnika) i pacjenta (ubezpieczonego);
  •   będą pomagać w uzyskiwaniu certyfikatu z ZUS.

Ważne informacje:

Aby móc pobrać bezpłatny certyfikat do podpisywania internetowych zwolnień lekarz powinien dysponować własny nośnikiem (pendrive, laptop).

Szkolenie z tematyki e-ZLA rozpocznie się o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej nr 100 w Oddziale ZUS w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 45. Zapisy przyjmujemy pod nr tel.: 32 34-90-519, 32 34-90-681.

Zapraszamy na „Białą sobotę” 19 maja w godzinach 9.00-13.00 do naszych placówek ZUS w:

•   Chorzowie ul. Dąbrowskiego 45.
  •   Katowicach ul. Sowińskiego 2
  •   Ruda Śląska ul. Niedurnego 44
  •   Mysłowice ul. Kacza 6

Izabela Jakubek