MedTrends

Zapraszamy na IV edycję międzynarodowej konferencji MedTrends – Europejskiego Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia organizowanej w dniach 23-24.05.2018 w Zabrzu. Tematyka konferencji MedTrends będzie poświęcona aktualnym trendom, problemom i wyzwaniom w nowoczesnej ochronie zdrowia w Polsce i Europie. Formuła konferencji zakłada dwa intensywne dni naukowo-warsztatowe.

Pierwszy dzień forum – (23.05.2018 środa) skupiać się będzie wokół najbardziej aktualnych, istotnych zagadnień związanych z implementacją i rozwojem zdrowia cyfrowego w Polsce. Wiele miejsca w tegorocznym programie poświęcone będzie wykorzystaniu sztucznej inteligencji i machine learning w edukacji, diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, także w kontekście nowych wyzwań i oczekiwań w polskim systemie ochrony zdrowia.

Program drugiego dnia spotkania (24.05.2018 czwartek) zadedykowany będzie startupom w ochronie zdrowia, w trakcie którego planowane są prelekcje ekspertów, doświadczonych praktyków oraz warsztaty i case study. W ramach konferencji MedTrends organizowana jest sesja konkursowa MedTrends TOP TRENDS, podczas której wyłoniony zostanie najlepszy startup w ochronie zdrowia.
Zgłoszenia udziału w konferencji/warsztatach: www.rejestracja.medtrends.pl.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2018