NTEC 2018

I Konferencja "Nowe Technologie w Schorzeniach Sercowo-Naczyniowych" to unikalne forum wymiany doświadczeń i opinii przedstawicieli świata nauki, medycyny, przemysłu oraz regulatorów opieki zdrowotnej.

Wydarzenie będzie miało miejsce 19 kwietnia 2018r w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Honorowy patronat nad Konferencją objął JM Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach  prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki

Konferencja organizowana jest przez III Katedrę i Oddział Kliniczny Kardiologii SUM, kierowaną przez prof. Mariusza Gąsiora oraz Klinikę Kardiologii i Chorób Strukturalnych Serca SUM, kierowaną przez prof. Wojciecha Wojakowskiego we współpracy z magazynem i portalem Rynek Zdrowia.

Udział w konferencji między innymi przedstawicieli Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zapewni możliwość nawiązania dyskusji nie tylko o tworzeniu i stosowaniu, ale także o wprowadzaniu i finansowaniu nowych rozwiązań w codziennej praktyce klinicznej.

Dalsze informacje oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie www.ntec.org.pl

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2018