Jeśli zastanawiasz się, gdzie pójść na studia, koniecznie poznaj ofertę Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W ramach obchodów Jubileuszu 70-lecia Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, w dniach od 16 do 20 kwietnia 2018 r. zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na Tydzień Dni Otwartych.

W tych dniach otwieramy dla Was drzwi naszych pięciu Wydziałów:

16 kwietnia 2018 r. Wydziału Lekarskiego w Katowicach
Godzina: 11.30 – 15.30
Miejsce: Zakłady Teorii Medycyny WLK w Katowicach, ul. Medyków 18, Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej WLK w Katowicach, ul. Medyków 8B.

17 kwietnia 2018 r. Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
Godzina: 9.00 – 14.00
Miejsce: budynek Wydziału, ul. Jedności 8, Sosnowiec.

18 kwietnia 2018 r. Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu
Godzina: 9.00 – 14.00
Miejsce: ul. Jordana 19, Zabrze-Rokitnica.

19 kwietnia 2018 r. Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
Godzina: 10.00 – 14.00
Miejsce: Centrum Dydaktyczne WNoZ w Katowicach, ul. Medyków 12C, budynek Wydziału,
ul. Medyków 12, Zakład Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu, ul. Medyków 8, Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej WLK w Katowicach, ul. Medyków 8B, Zakład Anatomii Katedry Nauk Podstawowych WNoZ w Katowicach, budynek C2, ul. Medyków 18, Zakład Propedeutyki Pielęgniarstwa Katedry Pielęgniarstwa, ul. Francuska 20/24.

20 kwietnia 2018 r. Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Godzina : 9.00 – 14.00
Miejsce: budynek Wydziału, ul. Piekarska 18, Bytom.

Będzie to doskonała okazja, aby wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz dowiedzieć się jakie zasady rekrutacji obowiązują na poszczególnych kierunkach i jakim zapleczem dydaktycznym dysponuje Uczelnia. Odpowiedzi na te wszystkie pytania chętnie udzielą nauczyciele akademiccy oraz studenci, którzy są niewątpliwie najlepszym źródłem informacji dla swoich młodszych kolegów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]