24 marca 2018 r. o godz. 16.00 w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 17,odbędzie się wielkopostne spotkanie dla nauczycieli akademickich, pracowników administracji i doktorantów. Spotkanie organizowane jest  z inicjatywy JE Arcybiskupa dr. Wiktora Skworca.

Program spotkania:

•     16:00 – okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania,
  •     16:30 – konferencja –  ks. dr hab. Arkadiusz Wuwer (Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego) "Wobec samotności Boga",
  •     17:15 – EUCHARYSTIA Z LITURGIĄ NIEDZIELI PALMOWEJ,
  •     18:15 – spotkanie przy stole w refektarzu seminaryjny.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

SUM © 2016-2018