Drużyna

20 stycznia 2018 r., w Hali Sportowej "KOLEJARZ", mieszczącej się w Katowicach przy ulicy Alfreda 1, odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej KATOWICE CUP 2018 o Puchar Prezydenta Miasta Katowice, w którym udział wzięło 20 zespołów.

Uczestnikami sportowych zmagań była także drużyna złożona ze studentów English Division Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Awans do fazy ćwierćfinałowej uzyskali: Dentim Clinic Katowice, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Flaschke 07 Sosnowiec, Techniczni Osielec, Sengam Sport Zawiercie, FC Giszowiec Katowice,  Salos Jaworzno oraz TS RŚLG Katowice.

W turnieju KATOWICE CUP 2018, wzięli udział zawodnicy z różnych państw m.in. Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii, Szwecji, Maroka, Niemiec, Brazylii, Egiptu, Francji, Libii Tunezji oraz Polski.

Po emocjonującej rywalizacji nasi studenci ostatecznie zajęli wysokie  szóste miejsce.

Gratulujemy!

Więcej: http://m.slaskaligagornicza.futbolowo.pl/news/3025806