Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 

W dniu 23 listopada 2017 r. odbyła się IX edycja spotkania mającego na celu integrację środowiskową osób pełno i niepełnosprawnych, podnoszącego świadomość związaną z niepełnosprawnością i obecnością osób niepełnosprawnych na Uczelni  pn. „Z innego poziomu do muzyki”.

W ramach wydarzenia, w Zakładzie Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu SUM w Katowicach-Ligocie odbyły się warsztaty z wykorzystaniem muzyki i tańca w pracy z osobami z niepełnosprawnościami prowadzone przez Panią mgr Katarzynę Rybok.

Na spotkaniu „Z innego poziomu do muzyki” swoją obecnością zaszczycili nas Pani Izabela Górecka Pełnomocnik Prezydenta ds. Osób Niepełnosprawnych w Katowicach, Pani Anna Wandzel oraz Pani Gabriela Knapik z Oddziału Śląskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Pani dr hab. n. med. Grażyna Markiewicz-Łoskot Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach, Pani dr hab. n. med. Katarzyna Komosińska-Vassev Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Pani Kaja Kosowska pianistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Pan Adam Janik artysta Opery Śląskiej w Bytomiu, Pan Krzysztof Głombowicz komentator sportowy relacjonujący paraolimpiady, Pan Grzegorz Dowgiałło multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, autor tekstów piosenek i tekstów literackich, Berenika Borkowska „przyszła prymabalerina” wraz z rodzicami Panią Marią Borkowską, Panem Przemysławem Borkowskim oraz bratem Rafałem.

Wydarzenie zwieńczył koncert zespołu wokalnego Mezalians Art z Dąbrowy Górniczej – projektu realizowanego w ramach działalności Fundacji „Wygrajmy Razem” wspierającej artystów niepełnosprawnych z całej Polski.   

Serdecznie dziękujemy za przybycie Gościom, Artystom, Studentom. 


[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.