Plakat

Serdecznie zapraszamy na V konfrontacje „Medycyna i Sztuka” – Med&Art 2017, organizowane przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im prof. Zbigniewa Religi i Urząd Miasta Zabrze, które  odbędą się  10 listopada o godz. 17.00 w Teatrze Nowym w Zabrzu.

Konfrontacje „Medycyna i Sztuka” - Med&Art to spotkanie twórców i entuzjastów sztuki związanych profesjonalnie z medycyną. Nie tylko lekarzy, pielęgniarek, ale także farmaceutów i pracowników szeroko rozumianego wsparcia naukowo-technicznego i ekonomicznego usług medycznych.  Na różnych scenach prezentowane są  wszystkie rodzaje aktywności artystycznej: muzyka od klasycznej do rockowej, poezja, malarstwo, fotografia, filmy.

Honorowym patronem Konfrontacji jest Gospodarz Miasta Pani Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik. Przyjęli również zaproszenie do objęcia honorowym patronatem: Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Pan prof. dr hab. n med. Maciej Misiołek oraz Dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Marek Gzik.

Więcej: www.konfrontacje.info

 
[Przesłano przez: Agata Kalfarska-Winkler]