Plakat

Serdecznie zapraszamy na piąte już konfrontacje „Medycyna i Sztuka” – Med&Art 2017, organizowane przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im prof. Zbigniewa Religi i Urząd Miasta Zabrze, które  odbędą się 10 listopada w Zabrzu  w  Teatrze Nowym.

Konfrontacje „Medycyna i Sztuka” - Med&Art 2017 to spotkanie twórców i entuzjastów sztuki związanych profesjonalnie z medycyną. Nie tylko lekarzy i pielęgniarek, ale także farmaceutów i pracowników szeroko rozumianego wsparcia naukowo-technicznego i ekonomicznego usług medycznych. Na różnych scenach zaprezentowane zostaną wszystkie rodzaje aktywności artystycznej: muzyka od klasycznej do rockowej, poezja, malarstwo, fotografia, filmy.

Honorowym patronem Konfrontacji jest Gospodarz Miasta, Pani Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. Zaproszenia do objęcia honorowym patronatem przyjęli również: Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prof. dr hab. n med. Maciej Misiołek oraz Dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Marek Gzik.

 
[Przesłano przez:  Agata Kalafarska-Winkler]

Informacja pdf