Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 
 
Baner

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt bardzo serdecznie zaprosić Państwa do udziału w III Konferencji Terapeutów Manualnych pracujących według standardów IFOMPT, która odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2017 roku w Auli A3 im. Prof. W. Zahorskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Jest to III Konferencja, ale po raz pierwszy organizowana przez Stowarzyszenie Neurofizjologiczno-Ortopedycznych Terapeutów Manualnych Polska (NOMPT PL) we współpracy z Zakładem Anatomii Katedry Nauk Podstawowych Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Miło nam poinformować, że w tym roku Jego Magnificencja Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki objął Konferencję Honorowym Patronatem.

Nasza Konferencja będzie forum wymiany myśli, poglądów i doświadczeń fizjoterapeutów i terapeutów manualnych. Przedstawione będą rekomendacje NOMPT oraz praktyczne zagadnienia z zakresu codziennej praktyki fizjoterapeuty i terapeuty manualnego. W programie Konferencji prezentowane będą ciekawe przypadki kliniczne na bazie Clinical Reasoning.

Udział Państwa w III Konferencji Terapeutów Manualnych będzie dla nas wyróżnieniem i zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji.

Życzymy wielu pozytywnych wrażeń naukowych.

dr n. med. Wirginia Likus
Kierownik Zakładu Anatomii Katedry Nauk Podstawowych
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach  

Strona konferencji: http://www.terapiamanualna2017.sum.edu.pl/


[Przesłano przez:  Agata Kalafarska-Winkler]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.